KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 13374626

nr 1337 4626

Björn Brusewitz

(f. 1948), Sverige

Tuschlavering, "Tunnel". Signerad, daterad -76. Motivet: 26x33 cm

Björn Brusewitz, född 1948, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:42:54

11/7 13:46:59 1      150 kr
13/7 19:22:57 2      Vinnande bud

Björn Brusewitz

Läs mer om Björn Brusewitz